Hakkımızda

Alagözler Kum Çakıl Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak 1990 yılında kurulan şirketimiz. 1993 yılında ünvan değiştirerek Alagözler Kum Çakıl Tic. ve San. A.Ş. adını almıştır. 1990 yılında Akyamaç Köyünde kum çakıl üretimi ile faaliyetine başlayan şirketimiz. 1995 yılında Bakacakkadı Beldesinde ikinci kum çakıl ocağını satın alarak faaliyet alanını genişletmiştir. Bakacakkadı kum çakıl tesislerini modernize ederek 2000 yılında kırma ve yıkama kum çakıl üretimi ile asfalt malzemesi üretimine başlamıştır. Ayrıca Bartın ili Gürpınar Mevkiinde 2006 yılında her türlü Asfalt Malzemesi üretimi için taşocağı işletmemizi işletmeye açarak üretime başladık. Üretmiş olduğumuz malzemeleri resmi kurumlara ve özel şahıslara vermekteyiz.

Şirketimiz kum çakıl ve asfalt mıcırı üretiminden başka resmi ve özel kurumlara her türlü Yol inşaatı (Toprak İşleri, Sanat Yapıları, Üstyapı İşleri, Sathi Kaplama ve Sıcak Karışım), Telecom – Tafics altyapı inşaatı, Bina İnşaatı, Dekapaj, Nakliye, İçme Suyu ve

Kanalizasyon İşlerini Kapsayan her türlü altyapı ve üstyapı işlerini yürütmektedir.

Şirketimiz bünyesinde ayrıca Alagözler Beton İnş. Taah. Yapı Malz. San. ve Tic. A.Ş. ve Alagözler Yapı ve İnşaat San. A.Ş. almak üzere çeşitli sektörlerde hizmet vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde bulunan iş makinesı, araç parkı ve deneyimli teknik personeli ile her türlü işi başarı ile tamamlama yeteneğine sahiptir.

Prensibimiz

Şirketimiz kuruluşundan itibaren gelişen teknolojik ürünlerin tüm işlerimizde en kaliteli şekilde uygulanabilmesini temin eden geniş çaplı etüd ve incelemelerini artan bir şekilde sürdürmeyi ön planda tutarak, üretilen işlerde çağdaşlığı kendine prensip edinmiştir.

Amacımız

Şirketimiz konularında ihtisas sahibi tüm teknik ve idari personeli ile her türlü teknik hizmeti yürütebilecek kapasiteye ulaşmakla, ülkemiz kalkınmasına katkıda bulunacak ve üstüne düşen sorumluluğun bilinci ile çalışma hayatını sürdürecektir.