Çaycuma Vergi Dairesi’nden Alagözler’e teşekkür

Posted in: Basında Alagözler- Mar 25, 2012 No Comments

Vergi Haftası kapsamında Alagözler Şirketler Grubu’nu ziyaret eden Çaycuma Vergi Dairesi Müdürü Halil İbrahim Kırcı, vergisini zamanında ödedikleri için şirket yetkilisi İşadamı Kadir Alagöz’e çeşitli hediyeler verdi. İşadamı Alagöz, amaçlarının yerli işçi potansiyelini artırmak ve işlerini sağlıklı bir şekilde büyütmek olduğunu söyledi.
 

        Vergi Haftası nedeniyle Çaycuma Vergi Dairesi Müdürü Halil İbrahim Kırcı ve Vergi Dairesi çalışanları Alagözler Şirketler Grubu Başkanı Kadir Alagöz’ü ziyaret ettiler. Müdür Kırcı vergisini zamanında ödediği için İşadamı Alagöz’e teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdi.

 

        Kırcı; “ Alagözler Şirketler Grubu üretim alanında ilçenin önde gelen başarılı şirketleri arasında.  Ekonomiye yüksek katkı sağlayan bir mükellefimiz. İlçemizde böyle üç beş işadamımız daha olduğu takdirde yörenin sorunlarının hızlı bir şekilde aşılacağını düşünüyorum.  Alagözler Şirketler Grubu’nun bir özelliği zamanında vergisini vermesini ve çok sayıda işçi çalıştırmasıdır. Bu vesile ile resmi kurumlar dışında ilk ziyaret ettiğimiz mükellef siz oldunuz. Bundan sonraki iş hayatınızda başarılar ve bol kazançlar dilerim”diye konuştu.

 

       İşadamı Kadir Alagöz ise yatırımlarını Çaycuma’ya yaptıkları için ilçeye katkı verdiklerini ifade etti. Alagöz; “ Amacımız vergimizi zamanında ödemek. Özellikle yaşadığız yöreye hizmet etmek durumunda olduğumuzu düşünüyorum. Hedefimiz  yerli işçi potansiyelini daha da artırmak ve işlerimizi sağlıklı bir şekilde büyütmek. Fakat hava şartlarından etkilenen bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Göstermiş olduğu nezaketten ötürü Çaycuma Vergi Dairesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Yeliz Alagöz / Pusula

No Responses to “Çaycuma Vergi Dairesi’nden Alagözler’e teşekkür”

Leave a Reply